0
STUDIO FM1 105.4
"The scratches in Yoko Ono records are moments of relief."
~ S.A. Sachs
Τι είδος μουσικής σας αρέσει;











Πρόγραμμα Σταθμού
Ώρες
Παραγωγοί
Όνομα Εκπομπής
Είδος Εκπομπής
18:00 - 19:00
Φραγκιαδάκης Α.

Rock Shit
Hard Rock
19:00 - 20:00
Μπρόκου

Αροδαμός
Κρητικά
20:00 - 21:00
Δρυμισκιανάκη Τζένη

Δρυμισκιανάκη Ηρώ

Spreading the Disease
Thrash / Speed
21:00 - 22:00
Κλωνάρης

Toxic Waltz
Metal
22:00 - 23:00
Σιδηροπούλου

Το φρικιό της γειτονιάς σου
Metal
Ώρες
Παραγωγοί
Όνομα Εκπομπής
Είδος Εκπομπής
11:00 - 13:00
Μαργαρίτης

Μάνεση

Εγώ & Εσύ Μαζί
Λόγου
17:00 - 18:00
Κυπριωτάκης-Κόρμπας

Ο ασύρματος του κομισάριου
Metal
18:00 - 20:00
Νίκας

Punk rockana
Rock / Punk
20:00 - 21:00
Δημητρίου

Swing and shout
Swing,Rock and Roll,Rockabilly
21:00 - 22:00
Μάλμος

60' πόγκο
Punk-Rock
22:00 - 23:00
Σιδηροπούλου

Βούρτσα

Lambs of satan
Metal - Λόγου
00:00 - 01:00
Τσολιάκου

Αlternative taste
Alternative
Ώρες
Παραγωγοί
Όνομα Εκπομπής
Είδος Εκπομπής
16:00 - 17:00
Αναστασιάδου

Πάντα dub και ρέγγες παντού
Dub/reggae
18:00 - 19:00
Κορναράκης

Homo sapiens creticus
Κρητικά
19:00 - 21:00
Μαργαρίτης

Alternative ego
Alternative
21:00 - 23:00
Μάνεση

Σιδηροπούλου

Radiocats
Λόγου
23:00 - 00:00
Ανδρομιδά

Fifty shades of Georgia
Ελληνικά
Ώρες
Παραγωγοί
Όνομα Εκπομπής
Είδος Εκπομπής
16:00 - 18:00
Φραγκιαδάκης Α.

1971
Progressive Rock
18:00 - 19:00
Μπαλαμπανίδου

Ταλιμπανίζοντας
Rock
19:00 - 20:00
Καμπερογιάννη

Our house
House
20:00 - 21:00
Παπαδάκης Λ.

Ραντεβού στις 8 με το ΛεΠα
Ελληνικά
21:00 - 22:00
Παλιατσάς

Industrialized
Industrial/Ebm/iDM
22:00 - 00:00
Παρίσης

Παπαδάκης Χρήστος

RadioSuicide
Rock n Roll Show
Ώρες
Παραγωγοί
Όνομα Εκπομπής
Είδος Εκπομπής
13:00 - 14:00
Τσιπrinιus
Μπλιμπλίκια κ.α.
14:00 - 16:00
Ματθαίου

Studio με τις τρελές
Διάφορα
17:00 - 18:00
Τζουβάρα

Η ζωή εδώ τελειώνει
Διάφορα
18:00 - 19:00
Μαρνέλλος

Λίγο απ' όλα με πατάτες
Alternative
19:00 - 20:00
Καρμής

Στον αέρα, με τον θείο και τον Λευτέρα
Crust / Grind
22:00 - 00:00
Μαρκετάκης

Αλεξάκου

Χωρίς λογο
Λόγου
Ώρες
Παραγωγοί
Όνομα Εκπομπής
Είδος Εκπομπής
12:00 - 14:00
Μανωλόπουλος

Πολύ αργά για καλημέρες
Διάφορα / good music n' holy shit
19:00 - 21:00
Μάνεση

Μαν; Εσύ;
Rock
21:00 - 23:00
Μιχελής

Φραγκιαδάκης Θ.

4 ντίβες 20 τζίβες
Dub - Dub Step - Drum n' Bass
Ώρες
Παραγωγοί
Όνομα Εκπομπής
Είδος Εκπομπής
16:00 - 17:00
Γαλανάκης

Street madness
Hip Hop
17:00 - 18:00
Μαρκετάκης

Παίξε λίγο Πρύτανη
Hip Hop
18:00 - 20:00
Λιάνγκου

Αρχοντάκη

Εκείνη + Εκείνη
Ελληνικό Rock-Έντεχνο
22:00 - 00:00
Μπαγιάτης

Όλοι οι ρεμπέτες του ντουνιά
Ρεμπέτικα
1.
Theory Of A Deadman - Savages
2.
Jenny Lewis - Voyager
3.
Coldplay - Ghost Stories
4.
Lorde - Stay
5.
Jack White - Lazaretto
6.
Adelitas Way - Stuck
7.
Arctic Monkeys - AM
8.
Rise Against - The Black Market
9.
Linkin Park - The Hunting Party
10.
Various Artists - Vans Warped Tour '14: 2014 Tour Compilation